ŞİRKETLERE ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU

ŞİRKETLERE ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU

SOR’UN ile farklı sektörlerden onlarca şirket ile ücretsiz mesajlaşabilir, soru ve taleplerinizi kolayca aktarabilirsiniz.

SOR’UN’U KEŞFEDİN!

SOR’UN, şirketlerin müşteri hizmetlerine ulaşmanın en hızlı ve kısa halidir. Akıllı telefonunuza yükleyerek dilediğiniz şirketi seçebilir, seçtiğiniz şirketin müşteri temsilcileri ile anında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Şirketlere iletmek istediğiniz soru, öneri, talep ve şikayetleriniz için SOR’UN Apple ve Google Play uygulama mağazalarında!

SOR'UN'U KEŞFEDİN!
TELEFON BAŞINDA DAKİKALARCA BEKLEMEYİN

TELEFON BAŞINDA DAKİKALARCA BEKLEMEYİN

Ulaşmak istediğiniz şirketlerin çağrı merkezlerinde dakikalarca beklemeyin. Konuşmak istediğiniz şirketi ve almak istediğiniz hizmeti seçin, anında müşteri temsilcisi ile konuşmaya başlayın. SOR’UN ile telefon başında beklemeden, iletişime geçmek istediğiniz şirkete hemen ulaşın. Üstelik ücretsiz!

FOTOĞRAF VE DOSYA PAYLAŞIMINDAN LOKASYON GÖNDERİMİNE…

Şirketlerle fotoğraf, dosya ve konum bilgilerini kolayca paylaşın, soru ve taleplerinizi daha kolay anlatın. Aldığınız üründe sorun mu var? Fotoğrafını çekip, hemen müşteri temsicisi ile paylaşın. Yolda kalan aracınız için nerede olduğunuz tarif etmek ile uğraşmayın. Lokasyonunuzu paylaşın, yol yardım anında size ulaşsın.

FOTOĞRAF VE DOSYA PAYLAŞIMINDAN LOKASYON GÖNDERİMİNE...
SOR'UN KUZEY KIBRIS TURKCELL İLE KIBRIS'TA!

SOR’UN KUZEY KIBRIS TURKCELL İLE KIBRIS’TA!

SOR’UN ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) de istediğiniz şirketlere hemen ulaşın. Adadaki markalardan; Digiturk, Alpet, Intergaz, Teknogold gibi markalara soru, talep ve önerilerinizi iletin, telefon başında beklemeden cevabınızı hemen alın.